Fotowoltaika dla domu

Chcesz zadbać o środowisko, a przy okazji o swój portfel? Polecamy Ci najnowszej technologii rozwiązanie, dzięki któremu uzyskasz własne źródło energii elektrycznej. Fotowoltaika dla domów to świetny pomysł na wykorzystanie promieni słonecznych, który zmniejszy Twoje wydatki w ekologiczny sposób.

Instalacje fotowoltaiczne

Działamy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, dostarczając naszym klientom najnowszych i odpowiednich dla miejsca ich zamieszkania rozwiązań technologicznych. Montaż paneli fotowoltaicznych, które przetwarzają promienie słoneczne w czystą energię elektryczną, poprzedzony jest naszą wizytą i przedstawieniem Ci kilku opcji cenowych oraz możliwości dofinansowań. Po dokonaniu przez Ciebie wyboru dogodnej dla Ciebie oferty, rozpoczniemy prace w ustalonym terminie, a montaż fotowoltaiki zakończymy podłączeniem do sieci energetycznej.

Gdzie instalujemy panele?

Instalację montuje się na dachu domu bądź na gruncie. Wybierając odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, musimy wspólnie oszacować potencjał energetyczny terenu. W zależności od niego oraz innych czynników, takich jak wielkość dachu, kąt i kierunek jego nachylenia, rodzaj pokrycia, dobierzemy miejsce, rozmiar, a także moc instalacji. Twój dach jest nachylony w stronę zachodnią lub wschodnią? W tym wypadku zastosujemy panele o większej mocy. Nie ma na nim miejsca? Wykonamy montaż paneli na gruncie, o ile nie grozi mu wysokie zacienienie.

Jakiej mocy fotowoltaikę potrzebuję?

By oszacować moc, której potencjalnie będziesz potrzebować do zasilenia gospodarstwa domowego, musisz prześledzić, jak wygląda Twoje roczne domowe zapotrzebowanie na prąd. Znając je, będziesz mógł zdecydować się na taki montaż paneli, który w pełni je pokryje. Jeśli nie masz możliwości finansowych lub nie dysponujesz odpowiednią powierzchnią, możesz wykonać mniejszego rozmiaru i tańszą instalację, zapewni Ci ona jednak skromniejsze oszczędności, gdyż resztę potrzebnej energii pobierzesz z sieci. Pamiętaj, że zawsze służymy Ci pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania.