O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z optymizmem patrzących w przyszłość.

Uważamy, że należy szanować dobro wspólne jakim jest nasza planeta Ziemia. Działania chroniące środowisko, jak i zarazem nas samych powinny mieć również pozytywny wymiar materialny.

Instalacje fotowoltaiczne są złotym środkiem, który pozwala ograniczyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery wydzielanych przez elektrownie węglowe, a zarazem znacząco ogranicza wydatki na energię elektryczną.

Wielu osobom koszt wykonania instalacji fotowoltaicznej może wydawać się wysoki, jednakże każdy prosument może skorzystać z ulg podatkowych, jak również uzyskać odpowiednie dofinansowanie, które znacząco zmniejsza całościową cenę inwestycji. W przypadku domowych elektrowni słonecznych poniesione koszty zwracają się w krótkim czasie, dzięki pozyskiwaniu darmowej energii elektrycznej wytwarzanej przez ogniwa fotowoltaiczne oraz pozostałe części instalacji PV.

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.

Jesteśmy firmą która dba o Środowisko Naturalne i wspólne dobro naszej planety

Używamy w swoich realizacjach urządzeń sprawdzonych producentów europejskich takich jak: Fronius, SMA, IBC Solar, czy też Bruk-Bet Solar.

Jako jedna z niewielu firm na rynku możemy poszczycić się tytułem oficjalnego partnera serwisowego renomowanej austriackiej marki Fronius. 

Nasi Partnerzy